Son Dakika Haber

Seren Serengil'den Asena Atalay'a Zehir Zemberek Açıklamalar

Seren Serengil’den Asena Atalay için şok sözler sarfetti. Dün de haberini verdiğimiz Caner Erkin’e icra davası açan Asena Atalay’a Seren Serengil “Dua etsin kapı önüne koyulmadı” sözlerini ifade ederken Asena Atalay’ın Erkin-Ovalı çiftinin nikahından 3 gün sonra açılan bu davasını ele aldı.

Sunucusu olduğu programda çarpıcı açıklamalara yer veren Seren Serengil “Bu yapılanlara anlam vermek zor.Asena dua etsin, Caner Erkin iyi ki Asena’nın kendisini aldattığını öğrendiğinde kapının önüne koymadı.Caner çok iyi niyetli bir insan” sözlerini sarf ederek tartışmada yeni bir boyut açtı.

Peki Neler Olmuştu ?

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan mahkeme haberiyle yeniden gündeme gelen Asena Atalay ve Caner Erkin medya gündemine bomba bir haberle oturdu.

Asena Atalay’ın 12 aylık nafakayı ödemediği gerekçesiyle 120 bin TL’lik icra takibi başlattığı Caner Erkin icra takibinin iptaline yönelik dava açtığını belirtmişti. 12 ay boyunca nafakayı ödemediğini iddia eden Asena Atalay, Roma’da yapılan düğünle evlenen Caner Erkin-Şükran Ovalı çiftinin düğününden 3 gün sonra dava açtığı ortaya çıkmıştı.

Bu olaylara sert ifadelerle yer veren Seren Serengil dua etsin Caner onu kapının önüne koymadı diyerek aldatıldığı dönemlerde iyi niyetinden bu ilişkinin devam ettiğini Caner Erkin’in yerinde başkasaı olsa onu kapının önüne koyacağını belirtti.

Adı evlilik dönemlerinde aynı sitede komşu oldukları şarkıcı Berkay ile aldattığı söylentileri çıkan Asena Atalay için Caner Erkin sessizliğini korumuş konuşulan iddialar hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştı. Geçtiğimiz yılın Ocak ayında ayrılan çift hakkında mahkeme Caner Erkin’in nafaka ödemesi gerektiğine karar vermiş miktarı da ayda 10 bin TL olarak belirlemişti.

12 aylık dönemde ödenmediğini iddia ederek Caner Erkin hakkında icra takibi başlatan Asena Atalay’a Seren Serengil’den zehir zemberek açıklamalar geldi. Aldatıldığını göz önünde bulundururak Caner Erkin’in çok iyi niyetli olduğunu belirten Serengil, her erkeğin karşılamayacağı olgunlukla karşılayıp onu kapının önüne koymadığını dile getirdi. Seren Serengil’in bu açıklamalarına Atalay cephesinden ne tür bir açıklama geleceği merak konusu.

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.