Son Dakika Haber

Senegalli Yıldız İçin Şok Gelişme

Moussa Sow’un bir kulüp başkanıyla fotoğrafının yayınlanması, transfer söylentilerini oldukça güçlendirdi. Endonezya takımı Pusamania Borneo’nun başkanı Nabil Hussein, Moussa Sow ile görüştü. Moussa Sow için İstanbul’a gelen başkan, son olarak Sow ile bir selfie yaptı ve sosyal medyada paylaştı. Sosyal medyada paylaşılan bu resim, son zamanlarda hayal kırıklığı yaşatan Sow için transfer ihtimalini güçlendirdi.

Fenerbahçeli Moussa Sow için, transfer söylentileri günden güne yayılmaya başladı. Endonezya birinci lig ekibi Pusamania Borne, Senegalli oyuncunun peşinde. Görüşmeler uzaktan devam ettiği için, iddialar kesinlik kazanamıyordu fakat kulüp başkanı’nın İstanbul’a gelerek Moussa Sow ile görüşmesi, iddialarda yalanlanacak bir unsur bırakmadı.

Kesin Bir Şey Söylenmedi

İstanbul’a gelerek görüşme yapan kulüp başkanı Hussein, resmi bir kesinlikten bahsetmedi. Sadece çekilen selfie’yi sosyal medyada paylaştı ve bu durum da transfer ihtimalinin yükselmesine sebebiyet verdi. Uzun süredir transfer dedikoduları dönerken ikilinin çektiği resim de bu durumu kesin niteliğinde kıldı.

Endonezya’da En Büyük Olabilir

Moussa Sow, oldukça yetenekli bir yıldız. Yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Senegalli, Endonezya takımına transfer olursa, kalitesinden dolayı oradaki en büyük yıldız konumuna yerleşebilir.

Senegalli Seviliyor

Kulüp başkanı Nabil Hussein ile Moussa Sow, çektikleri resmi sosyal medyada paylaştı. Kulüp başkanı’nın bu paylaşımı, taraftar tarafından olumlu tepkiler aldı. Moussa  Sow, Endonezyalı taraftarlardan büyük ilgi gördü ve Sow’u takımda görmek istediklerini belirttiler.

Transferin Gerçekleşme Süreci

Son günlerde şampiyonluk yarışına havlu atan Fenerbahçe, kötü gidişatla beraber kötü günler geçiriyor. Fenerbahçe, geçtiğimiz günlerde de bileti kesilme olanağı yüksek olan futbolcuları dile getirmişti. Kötü gidişat devam ederken hem kadroyu hem de teknik direktörü yenilemek isteyen Fenerbahçe, Moussa Sow hakkında bir açıklama yapmadı. Fenerbahçe, Moussa Sow’un gitmesi için olanak verirse Sow Endonezya ekibine katılabilir. Son zamanlarda Fenerbahçe’de pek varlık gösteremeyen Moussa Sow, büyük ihtimalle takımda tutulmayacak.

 

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.