Son Dakika Haber

Premier Lig futbolcuları göz altına alındı.

West Bromwich Albion'anın 4 futbolcusu, kamp yaptıkları Barcelona'da taksi çaldıkları gerekçesiyle tutuklandılar.

West Bromwich Albion'anın kamp nedeniyle Barcelona da bulundukları, taksinin şöförü ve otel reseptiyon elemanlarının ihbarı ile futbolcuların ifadesi alınmak üzere tutuklandıkları belirtildi.

Katalonya Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada isim belirtilmeden 4 yıldız futbolcunun Barcelona'da bir restorantın önünde duran taksiyi çalma gerekçesiyle tutuklandıkları, sorgulamanın ardından serbest bıraktıklarını bildirdiler.

Yapılan açıklamada, fiilin yapıldığı yerde saatin sabahın beş buçuk sularında olmasından dolayı her yerin kapalı olduğu sebebiyle yıldız futbolcuların restorantın önündeki boş takiyle otellerine gittikleri belirtildi.

West Bromwich Albion'un resmi internet sitesinde yapılan duyuruda ise olayla ilgili kulüp içinde soruşturma yapılacağı, söz konusu futbolcuların suça karışmış olmaları halinde gerekli cezayı alacaklarını ifade edildi.

Fahri İnce (fahri@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Avrupa'da Futbol" alanında içerik editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.