Son Dakika Haber

Nevzat Aydın'dan Muharrem Usta'ya Şok Sözler

Trabzonspor yönetimi, yeni bir tartışma ile karşı karşıya. Sezon başından beri birçok tartışma ve husumete ev sahipliği yapan Trabzonspor, bu sefer de röportaj problemi yüzünden atışmaya başladı. Yönetim arasında çıkan çatışmada, Muharrem Usta ve Nevzat Aydın söz polemiğine girdi. Başkan yardımcısı Nevzat Aydın, Trabzonspor başkanı Muharrem Usta için sert eleştirilerde bulundu. Eleştirilerin kaynağı ise bir röportajdan geliyordu. Nevzat Aydın, Muharrem Usta’nın egolu bir röportaj verdiğini düşünerek sözlerine ‘’Muharrem Usta, oldukça ego yüklü bir ´röportaj verdi. Bu röportaj tamamen gerçek dışıdır. Gerçekten çok yazık!’’ ifadeleriyle giriş yaptı.

Çok Yazık!

Nevzat Aydın, Twitter hesabı üzerinden Muharrem Usta’ya yüklenmeye devam etti. Nevzat Aydın sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı: ‘’Muharrem Usta’nın egolu bir şekilde verdiği röportajın uzaktan yakından gerçekle alakası yok. Gerçekten çok yazık diyorum. Trabzonspor camiasına zarar getirmemek için daha fazla söz söylemeyeceğim. Transferleri, gelişmeleri ve her türlü adımları yine de sizlerle paylaşacağımdan emin olabilirsiniz.’’

Muharrem Usta Röportajında Neler Söylemişti?

Çok tartışılan röportajda Muharrem Usta, şu ifadeleri kullanmıştı: ‘’Göreve ilk adım attığımız zamanlar, yükümüz gerçekten çok ağırdı. Bunun farkına vardığım için kısa sürede görev dağılımı yaptık. İlk günlerde Trabzonspor’un ekonomik durumunu inceledim. Futbol işini verdiğim arkadaşlar gerçekten iyi niyetli insanlardı fakat, tecrübeleri olmadıkları için de verilen işte başarısız oldular. Aynı zamanda Onazi, Bero, Durica ve Castillo transferlerini de her bakımdan ben bitirdim. O zamanlarda transfer konusundan sorumlu olan arkadaşlarımız ise Suk, Ramil ve İbanez’i almışlardı. Bu durum gerçekten hoşuma gitmemeye başladı ve takım için çözümler  aramaya başladım. Sezonun iyice yaklaştığının farkına varınca da, ismini verdiğim transferleri tamamen bitirme kararı aldım. Kısa sürede de söz verdiğim transferleri tam anlamıyla bitirerek, takımı sezona hazırladım.’’

Nevzat Aydın, Muharrem Usta’ya sosyal medya hesabından aşırı şekilde yüklendi. Muharrem Usta’dan ise henüz bir açıklama veya cevap gelmedi. Önümüzdeki günlerde Trabzonspor başkanı Muharrem Usta, mutlaka açıklama yapacaktır.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.