Son Dakika Haber

Mehmet Demirkol Fatih Terim'in İstifa Ettiği Dedikodusu Hakkında Konuştu

Özel bir gazetede yazar olarak görev alan ve NTV Spor yorumcusu görevinde de olan Mehmet Demirkol, Spor Servisi adlı programda çok önemli gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Demirkol, yaptığı açıklamada Arda Turan ile ciddi bir krizde yaşayan Terim'le ilgili olarak da ortaya atılan iddia hakkında da konuştu.

Demirkol, NTV Spor kanalında Fatih Terim ve Arda Turan krizi ile ilgili olarak çıkan haberler hakkında önemli yorumlarda bulundu. TFF Eski Başkanı olan Haluk Ulusoy'un da verdiği özel demeç ile önemli açıklamalar yapmasını da yorumlayan Demirkol, Ulusoy dan gelen açıklamalara katılmadığını da sözlerine ekledi ve Haluk Ulusoy'un, " Terim özür dilesin" sözlerine de karşı çıktı. "Tek suçlu Terimi ilan etmek, bana asla iyi niyetli gibi görünmüyor" sözleri ile değerlendirdi.

Demirkol, Çok Önemli Açıklama Da Bulundu

A Milli Futbol Takımı için teknik kadro yapılanması ile ilgili olarak da eleştiriler de yapan Demirkol, çok önemli açıklama da bulunarak, Terim'in dün istifa da bulunduğu haberleri hakkında konuştu. Böyle bir dedikodu çıktı ifadelerini kullandı.

"Fatih Terim gibi dünyaca ünlü isim üst üste hatalar yaparsa, kendisine ceza veriri. Tümer Metin, Nihat Kahveci.. Hiçbiri bu seviye de hocalar değiller. Terim'le ilgili olarak yanlış bir düşünce mevcut. Yardımcı hocalarından hiç fikir almadığı söylenir ve düşünülür, ancak aksine hep yüz yüze konuşur. Ancak son kararı o Terim verir. Böyle bir hocanın da daha güçlü yardımcı antrenör kadrosu ile orada olması da gerekir. Bugün ise yardımcıları bile kim tanımıyorum. Bu tip hatalar olabilir. Fakat tüm bunları da görmeyip, tek suçlu da hocayı göstermek? Bana bu durum çok iyi niyetli gibi de gelmiyor."

 

Arda Turan Açıklama Yaptı…  Ve Öyle Olmadığını da Söyledi

Demirkol ayrıca, ben ortada özür getirecek bir şey olduğunu da asla düşünmüyorum. Fatih hocaya basın toplantısı ile önemli bir soru sordum 'Melo ve Riera olayından daha mı kötü bir olay oldu?' diye, Ancak Arda öyle şey olmadığını ifade etti. Arda'nın açıklamaları da bu yönde."

"Ben Göksel Gümüşdağ'ın da bu krizde de kimlerin yanında olduğunu bile bilemiyorum. Herhangi açıklamasını da görmedim ve okumadım. Bu tip şeylerde de açıklama yaptıkça da olay berraklaşır, bizde ise daha kötüye gidiyor."

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.