Son Dakika Haber

Kardemir Karabükspor Hazırlıklarını Tamamlamak Üzere

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden biri olarak yer alan Kardemir Karabükspor takımının teknik direktörü Tudor, Gazianteple yapacakları spor müsabakası öncesinde ‘ Bizi zorlanacağımız bir çam bekliyor ve biz bunun bilincindeyiz ’ ifadesinde bulundu ve zorlu bir maç olacağı için bu maç için  takım olarak gerçekten büyük bir hazırlık  içerisinde olduklarını da ifadesine ekledi.

KARABÜKSPOR’UN TAKIM OYUNCULARININ PERFORMANSI YETERLİ DEĞİL

Kardemir Karabükspor futbol takımının teknik direktörü Tudor, Metin Türker Tesisleri’nde gazetecilere yaptığı açıklamalarda,  takım oyuncularının hafta sonu deplasmanda oynadıkları ve 2 – 2 beraberlik durumuyla  sonuçlanmış olan Kasımpaşa maçında takımın 3 oyuncusunun eksik olduğunu, maça eksik kadroyla tam olarak odaklanamadıklarını ve takımın eksik oyuncularının yerine şans verdiklerini ama buna rağmen yine de tam bir performans alamadıklarını ve verimli olamadıklarını ifade etti.

“ Kazanmak İstiyoruz  ’’

Beraberlik durumuyla sonuçlanmış olan Kasımpaşa maçını oyuncuların motivasyonunu düşürdüğü ve önümüzdeki maçlar için başarı ve performanslarını etkilemesi sebebiyle unuttuklarını, yapılacak olan Gaziantepspor maçına odaklandıklarını ifade eden Kardemir Karabükspor teknik direktörü Tudor, ‘ Bu maçı kazanmak istiyoruz çünkü geçtiğimiz 4 maçtır kazanamıyoruz. Bu sefer evimizde oynayacağız. 4 maçtır kazanamayışımızın ardından ve evimizde oynayacak olmanın verdiği avantajla bu maçtan mutlu, zaferle ve en önemlisi kazanmış bir şekilde ayrılmayı temenni ediyoruz. Tabii ki bu durum kolay olmayacak  çünkü rakibimiz olan Gaziantepspor genç, güçlü ve yetenekli oyuncular üzerine kurulu bir takım. Bu sebeple Karabükspor olarak bizi zor bir maç bekliyor. Bu maçta oldukça zorlanacağız ve takım olarak da bunun farkındayız.  Traore sakatlık durumu sebebiyle bir süre aramızda bulunamamıştı ancak sakatlık durumu  geçti ve takıma geri döndü ve Taore’nin takıma geri dönmesi bizi Gaziantep maçı için umutlandırdı. Çünkü  bu maçta Traore’nin takımda bulunması bizim için iyi ve avantajlı bir durum. Bu hafta kadromuzdaki oyuncu eksikliğini de gidererek  daha iyi bir performans ile daha iyi bir maç istiyoruz ve öncelikli olarak artık kazanmak istiyoruz ’ şeklinde bir açıklamada bulundu.

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.