Son Dakika Haber

İkili Arasında Ki Gerginlik Git Gide Artıyor

Ünlü teknik adam takım içerisinde önemsediği oyunculardan bir olan ünlü yıldız oyuncusu Yaya Toure'yi kadro dışı bırakarak herkesi şok etmişti. Bu olay sonrasında da ikili arasında ki soğuk savaş sürerken şimdi de Pep Guardiola ile Fildişi Sahilli ünlü futbolcunun menajeri olan Dimitri Seluk arasında da soğuk savaş başladı. İspanyol teknik direktörünün bu hamlesine karşılık olarak da Toure'nin temsilcisinden de sert ve önemli sözler geldi.

 Yapılan Açıklamada Önemli Sözlere Yer Verildi

Toure'nin temsilcisinden de sert ve önemli sözler geldi. "City Şampiyonlar Ligi'ni de kazanırsa, kameralar önünde de Pep'in dünyanın en iyi menajeri olduğunu da söylerim ifadelerini kullanmıştı. Konuşmasının devamında ise, umarım Guardiola, kupayı kazanamadığı durumda veya Toure'yi aşağılamakla da hata yaptığını da açıklayacak cesarete de sahiptir." İfadelerine yer verdi. Bu sözlerini yanı sırada "Guardiola Pellegrini'ye yaptıkları nedeni ile af dilerse ben de bu girişimi sonrasında ondan özür dilerim" ifadelerine yer verdi.

Ünlü teknik adam takım içerisinde önemsediği oyunculardan bir olan ünlü yıldız oyuncusu Yaya Toure'yi kadro dışı bırakarak herkesi şok etmişti.

Açıklamanın devamında ise, "Guardiola bir kaç maç kazanınca anında onun kral olduğu kabul ediliyor. Ben ise Avrupa'da hayatımı sürdürüyorum. Hakkında da dilediğim birçok şeyi de söyleyebilirim ve Guardiola susturamaz ve buna da gücü yetmez." "Barcelona takımı ise Rijkaard'ın hazırlamış olduğu sistemle şaha kalktı. Messi gibi bir futbolcunun başarısında ne Guardiola ne de Barcelona'nın bir önemi var. Luis Enrique, başarının Pep'e has olmadığının da en büyük kanıtı. Sözleri ile çok ortalığı gerdi.

Guardiola ile Fildişi Sahilli ünlü futbolcunun menajeri olan Dimitri Seluk arasında da soğuk savaş başladı. İspanyol teknik direktörünün bu hamlesine karşılık olarak da Toure'nin temsilcisinden de sert ve önemli sözler geldi.

Guardiola’nın Bayern'e gelmesinden önce bu takım 3 kere üst üste zaten şampiyon olmuştu. Takımın kadrosu zaten iyi bir kadro idi ve bu kadro ile yaşlı dedem bile maç kazanır dedi.

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.