Son Dakika Haber

İbrahim Üzülmez'den Açıklama : Oynamamız Gerektiği Gibi Oynadik

Spor Toto Süper Lig'de oynanan maçta ilginç anlar yaşandı. 

Gaziantepspor futbolcuları bir kaç defa yerde kaldılar.  38. dakika da futbolcu Abdülkadir'in yüzüne gelen top sonrası yere düşmesine üzerine Beşiktaşli taraftarlar sessiz kalamadı ve "İbo takımı ayağa " diye bağırdılar. 

Eski Beşiktaş oyuncusu İbrahim Üzülmez tezahüratlarına sessiz kalmayıp sahaya döndü ve "kalkın kalkin" diye seslendi.

Üzülmez'in bu hareketinden sonra ortalık iyice şenlendi ve Beşiktaş taraftarı "deli ibrahim" diye seslendi.

Maç sonrası açıklamada bulunan Gaziantepspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez ; " İyi bir mücadele bekliyordum , mücadele ettik . Takımda bir canlılık olduğu ortaya çıktı. Zor maç olacağını biliyorduk . Vodafone Arena'da oynamamız gerektiği gibi oynadık. 4-5 tane net pozisyonumuz var . öne geçsek , bizim için avantaj olabilirdi . verdikleri mücadeleden dolayı oyuncularımı tebrik ettim "diye açıklama yaparak devam eden Üzülmez 4 adet direkt oynayacak oyuncuya ihtiyaçları olduğunu ve en az 2 tane stoperı kadrolarına katmalının daha iyi olacağını belirtti. Ve son olarak " herkesin içi rahat olsun, bu takım çıkışa gececektir" diyerek röportajı tamamladı. 

 

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.