Son Dakika Haber

Haydarpaşa Parkur Heyecanı Yaşanıyor

İstanbul Boğazı ile Haydarpaşa Limanı, geçtiğimiz birkaç gün önce başlayan dünyaca ünlü sporcular Alman Jason Paul ile Yunan Dimitris Kyrsanidis’in da sınır tanımayan kovalamacasına d asahne oldu. İstanbul Boğazı büyüsüne kapılarak Haydarpaşa Limanı’na da gelen ve düşlerinde olan parkuru hazırlayan  Red Bull sporcuları Jason Paul ile Dimitris Kyrsanidis, konteynırların içinde birbirinden güzel ve zorlu hareketler sergiledi.

İstanbul Boğazı’nın da dokusu ile Haydarpaşa Limanı’nın da sonsuz seçenekleri ile arasında da serbest koşu sporcuları ile düşlerinde ki parkur amacı ile hazırlandı ve mükemmel bir sahne oldu. Hareketli konteynırların arasından atlayan, havada da süzülen sporcularında oldukça zor hareketleri ise başarılı şekilde tamamlaması dikkat çekti. Parkur sporunun da zirvede olan isimlerinden biri olan Jason Paul ve Dimitris Kyrsanidis hayal güçlerini de çalıştırarak oluşturdukları parkurda da akıl almaz bir gösteriye de imzalarını da attı.

Parkur sporunun da en iyilerinin arasında yer alan Haydarpaşa Garı’nda bir araya geldiler. Parkur sporunun da zirvede olan isimleri Jason Paul ile Dimitris Kyrsanidis hayal güçlerini de kullanarak yaptıkları parkurda akıl almaz gösteriye de imzalarını atarak dikkat çektiler.

Parkur Sporunun En İyileri Haydarpaşa’dan Geçti

Dünyaca ünlü serbest koşu (parkur) sporcuları Jason Paul ve Dimitris Kyrsanidis, Haydarpaşa Limanı’na girerek hayallerinin parkunu hayata geçirdi. İstanbul Haydarpaşa Limanı’nda serbest koşunun zirvesindeki Red Bull sporcuları Jason Paul ve Dimitris Kyrsanidis, hayal güçlerini kullandı ve oluşturdukları parkurda İstanbul Boğazı’na karşı akıl almaz bir gösteriye imza attı. Haydarpaşa Limanı bu kez bu iki sporcunun sıra dışı kovalamacasına sahne oldu.

Zor Bir Parkurdu

Dimitris Kyrsanidis ise, “Haydarpaşa Limanı’nda yer alan parkurda, yapmayı istediğim her şey tek alanda toplanmıştı. Bu nedenle de çok heyecan verici deneyim oldu. Daha önce de hiç böyle her şeye sahip olan parkurda ise çalışmamıştım, benim için ise bu bir ilk oldu. Bu projenin ise en zor kısmı da konteynerlerin yerleşme durumu idi. Üç tane üst üste yer alan konteyner mevcuttu ve yükseklik ise çok fazlaydı.

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.