Son Dakika Haber

Güneş'in en mutlu günü

Beşiktaş teknik adımı ve patronu olan Şenol Güneş, kızı Günçe Güneş’in nikahında mutluluğu herkese gösterdi ve görkemli bir tören ile evlendirdi. Törende Beşiktaş başkanı Fikret Orman, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Trabzon Başkanı Muharrem Usta yer alırken spor dünyasından da çok sayıda önemli isim düğüne katıldı.

Giray Tiryaki ile dünya evine giren Beşiktaş Teknik direktörü Şenol Güneş’in Kızı Günçe Güneş, mutluluğu gözlerinden okunurken bu en önemli gününde onu yalnız bırakmayan tüm spor camiasına teşekkürlerini sundu. Beşiktaş spor kulübü başkanı Fikret Orman, genç çifte ömür boyunca mutluluk ve başarı dileklerini sunarken, diğer spor kulübü başkanlarında iyi dilekleri çiftlerin mutluluğunu bir o kadar daha arttırdı. Fikret Orman ‘’ Uzun ve oldukça çok meşakkatli bir yolculuk olan evlilik yolunda her ikinize de sabırlar ve saygı etkenlerini göz ardı etmeden bir ömür geçirmenizi diliyorum’’ dedi.

Kızını Mutlu Görmenin Sevinci

Zorlu Tük ligi içinde en iyilerinin teknik adamlığını yürüten Şenol Güneş, kızının düğününde şampiyonluktan sonra en büyük mutluluğunu yaşayarak, tüm spor basınında buna ortak olması ile kızını dünya evine girişini kutladı. Güzel ve zarafet dolu bir nikah töreni olurken çiftin mutlulukları görülmeye değer anlar ortaya çıkardı. Vaniköy’de yer alan Adile Sultan Saray’ın da gerçekleşen düğün, Beşiktaş başkanı Fikret Orman ve üst yönetim kurulunun tüm üyelerinin katılması ile diğer spor camiasının da üst yönetim kurulu üyeleri be başkanları ile büyük bir protokol içinde gerçekleşti. Genç çiftin nikah şahidi olarak Fikret Orman, Galatasaray Spor kulübü başkanı Dursun Özbek, Trabzon spor başkanı Muharrem Usta ve Hatay büyük şehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş yaptılar. Günçe ve Giray Tiryaki çiftini kutlayan tüm büyük spor kulüpleri başkanları, mutluluklarının daim olmasını dilerken bir ömür boyu başarılar dilediler. Esprileri ile gece içinde göz odağı olan Şenol Güneş tüm mutluluğunu kızından aldığını söyleyerek, bugünün anlam ve öneminin kendisi için çok fazla şey ifade ettiğini ve şampiyonluktan sonra tatmasının da ayrı bir sevinç olduğunu söyledi.

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.