Son Dakika Haber

Genç Oyuncu Ailesini Katletti

Parma kulübünden yetişen ve oynadığı futbolla bir dönem İtalya’nın dev kulübünün kapısından dönen Ganalı genç oyuncu, Milan takımına seçilmeyi başaramamıştı. Bu dönemden sonra kariyerinde büyük bir düşüş başladı. Bu düşüşünü engelleyemeyen genç oyuncu ağır bir depresyon haline girdi. Kariyerinde Parma’nın U19 takımından sonra Tuttociouo U19 takımına geçen genç oyuncu buradan da Ligue- D seviyesine kadar düşmüştü. Ligue- D seviyesindeki Imolese takımına transfer olmuş ancak bu takım ile 1 Temmuz 2017 tarihinde sözleşmesi sonlanmıştı. Bu tarihten itibaren kulüpsüz kalan genç oyuncunun psikolojisi daha da kötü hale geldi. Son olarak bu kötü gidişatının ardından ailesinden 2 kişiyi öldürdü. 43 yaşındaki annesini ve kardeşini öldürdüğünü yakalandıktan sonra itiraf eden Nyantakyi’yi polis Milano kentindeki tren garında yakaladı. Yakalanmasının ardından sorgusunda annesini ve kardeşini öldürdüğünü açıklayan Ganalı futbolcunun babası ise iş için İngiltere’de bulunuyordu. Acı haberi telefonla alan baba ise yıkıldı.

Cristiano Lucarelli Eski Oyuncusunu Anlattı

Livorno takımının eski ve efsanevi futbolcusu olan Lucarelli bu takım ile futbolculuk kariyerinde gol kralı olmasının yanında birçok başarı kazanmıştır. Bu oyuncu teknik direktör olduktan sonra ise Nyantakyi ile birlikte çalışmıştı. Bu oyuncuyu yakından tanıyan Lucarelli eski oyuncusunun normalde çok iyi bir insan olduğunu ancak son dönemlerde depresyonda olduğunu söyledi. Eski öğrencisinin problemleri olduğunu ileten Lucarelli bu sorunları konuşarak çözebilmek adına yanıma konuşmak için çağırdığını ancak gelmediğini söyledi.

Fahri İnce (fahri@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Avrupa'da Futbol" alanında içerik editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.