Son Dakika Haber

Beşiktaş, Gaziantepspor Karşısında Şampiyonluk Maçında

Beşiktaş, kulüp tarihinin en önemli maçlarından birisine çıkıyor. Bilindiği üzere Beşiktaş, geçtiğimiz sezon şampiyonluğa ulaşmış ve 14.kez bu başarıyı yakalamıştı. Beşiktaş’ın bir kez daha bu şampiyonluğu kazanması halinde ise 3.yıldıza kavuşacaktı. Galatasaray’ın 4.yıldızı taktığı ve Fenerbahçe’nin de 19.şampiyonluğu bulunduğu dönemde Beşiktaş’ta maçı kazanması halinde 3.yıldıza ulaşan üçüncü takım olacak.

Sezon başından beridir rakiplerinin de kötü performansını değerlendiren Beşiktaş, oynadığı güzel futbol ile de liderliğe yükselmeyi başarmıştı. Üst üste iki sezon şampiyon olmaya çok yakın olan Beşiktaş’ın bu akşam oynanacak olan Gaziantepspor maçını kazanması gerekiyor.

Gaziantepspor-Beşiktaş Maçı Ne Zaman?

Gaziantepspor ile Beşiktaş arasında oynanacak olan şampiyonluk maçı saat 19:00 itibari ile başladı. beIN Sports 1 kanalından canlı olarak yayınlanan maçı takip edebilirsiniz.

Beşiktaş’ın kazanması durumunda ise Şenol Güneş ve ekibi 500 bin Türk Lirası primin sahibi olacak. Ayrıca futbolcular için de 300 bin Türk Lirası galibiyet bonusu ayrıldı. Öte yandan teknik direktör Şenol Güneş bu zamana kadar Gaziantepspor teknik direktörü Bülent Uygun’a hiç kaybetmedi. Bu da Şenol Güneş’in elini güçlendiren bir başka etken olarak gösteriliyor.

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.