Son Dakika Haber

Galatasaray’dan Asamoah Açıklaması Geldi

Galatsaray’da yılan hikayesine dönene Asamoah transferine dair açıklama yapıldı. Kwadwo Asamoah’ın transfer edilip edilemeyeeği belirsizliğini korurken sarı kırmızı ekip konuya açıklık getirdi.

Juventus’un Şampiyonlar Ligi kadrosuna Asamoah’ı alması sonrası hayal kırıklığına uğrayan taraftar gözünü kulübe çevirmişti.

Galatasaray sosyal medya sorumlusu İskender Baydar tarafından konuya ilişkin bir tweet atıldı. Baydar attığı tweetle Asamoah transferine açıklık getirmiş oldu.

Juventus’tan İzin Yok

Galatasaray’a gelmek istediğini belirten Asaomah’ın bir türlü transferinin gerçekleştirilemiyor olması hem yönetimde hem de taraftarda hayal kırıklığı yarattı. Lig’de başarılı bir performans sürdüren sarı kırmızılı kulüp Asamoah’ı alarak gücünü arttırmayı hedefliyordu.

Gerçekleşmeyen transfer sonrası kulübün sosyal medya sorumlusu İskender Baydar tweet atarak, “Kötü haber: Galatasaray cazip bir teklif yapmış olmasına rağmen Juventus Asamoah’a izin vermedi. İyi haber: Bonservis süresinin dolmasına az bir zaman kalan Asamoah’a 1 Ocak’ta, Haziran için bonservissiz imza attırabiliriz” ifadelerinde bulundu.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.