Son Dakika Haber

Galatasaray’da Yeni Dönem!

Genel kurula giden Galatasaray’da başkan belli oldu. Toplam 7 bin 688 üyenin oy kullanma hakkı bulunan seçimde Galatasaray Lisesi’nde 10.00 itibariyle sandıklar açıldı ve 15.00’da oylama sonuçlandı. 3416 üyenin katıldığı seçim sonrasında sandıkların açılmasıyla birlikte Galatasaray yönetim kurulu başkanının da değişmiş olduğu ortaya çıktı. Galatasaray’da yeni bir dönemin habercisi olan seçimin galibi Mustafa Cengiz oldu. Galatasaray eski başkanı Dursun Özbek, Cengiz’i tebrike ederek salondan ayrıldı.

Galatasaray Spor Kulübü’nde 100’üncü dönem seçimleri için genel kurul gerçekleştirildi. Seçimlerden önce yönetim kuruluna alacağı iki önemli isimle dikkatleri üzerine çeken Mustafa Cengiz Galatasaray’ın yeni başkanı oldu. Seçimde kullanılan 3416 oyun 1623’ü eski başkan Dursun Özbek’e giderken, 1702 oyu Mustafa Cengiz kazandı. Bu sonuçlarla birlikte Galatasaray’da resmi olarak Mustafa Cengiz dönemi başlamış oldu.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.