Son Dakika Haber

Galatasaray'da Şok Görüşme

Galatasaray, transfer arayışlarına erken başladı. Son zamanlarda gündeme gelen Galatasaray görüşmeleri son hızda devam ediyor. Özellikle Başkan Dursun Özbek, son zamanlardaki görüşmelerini menajer Ahmet Bulut ile gerçekleştiriyor. Ahmet Bulut’a yetki veren Özbek, yeni çalışmalarla da ön plana çıkacak bir takım yaratmayı hedefliyor.

Otelde Görüşme Gerçekleşti

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, kendi otelinde bir futbolcuyla görüşme yaptı. Takımından ayrılmayı da düşünen oyuncuya güzel bir teklifle giden Özbek, orta alandaki performanstan memnun değil. Geçtiğimiz günlerde Galatasaray yönetimi, 2018’de sözleşmesi sona erecek olan Yasin Öztekin konusunu da masaya yatırdı. Yasin Öztekin’in son zamanlardaki performansından memnun kalmayan yönetim, şuan için kesin bir karara varmadı fakat arayışlar son hızıyla devam ediyor.

Otelde Kiminle Görüşüldü?

Dursun Özbek, kendi otelinde şok bir isimle görüşme yaptı. Ahmet Bulut’u da yanına alan Özbek, Beşiktaşlı bir oyuncuyla sıcak görüşme yaptı. Masaya oturarak detaylı görüşme yapılan isim ise Tolgay Arslan.

Birçok Futbolcu Gözden Çıkarıldı

Galatasaray, son oyunlarında hayal kırıklıkları ile karşılaşmaya başladı. Nigel De Jong’u transfer eden ve performans bekleyen Galatasaray, istediği  performansı yakalayamadı ve ünlü yıldızın yaşının ileri olduğunu altını çizdi. Aynı zamanda De Jong ile bu sezon sonu yolların ayrılması gündeme gelebilir.

Son günlerde umut beklenen Tolga Ciğerci de hayal kırıklığı yaratıyor. Genç futbolcudaki performans düşüklüğü, Igor Tudor tarafından da fark edildi. Yalnız, genç oyuncu ile yolların ayrılması şuan için söz konusu değil. Galatasaray, oyuncunun genç olmasını göz önünde bulundurarak eski performansına kavuşabileceğini düşünüyor.

Tolgay Ayrılmayı Düşünüyor

Tolgay Arslan, görüşmeleri oldukça sıcak karşıladı ve detaylı görüşme için uzun süre masada kaldı. Beşiktaş’ta yeterli forma şansına sahip olamayan Arslan, takımdan ayrılmak istediğini de belirtti. Oğuzhan ve Atiba’nın arkasında forma şansı bekleyen Tolgay Arslan, bu durumu daha önce de dile getirmişti ve yine de forma şansına çok fazla sahip olamamıştı. Tolgay Arslan’ın ayrılmasındaki en büyük sebeplerden birisi de forma şansına sahip olamadığı.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.