Son Dakika Haber

Galatasaray’da Ryan Donk ile İlgili Flaş Gelişme

Son günlerde Galatasaray'ın gündeminde olan Ryan Donk konusunda flaş bir gelişme yaşandı. Ndiaye'nin takımdan ayrılması ve Fernando'nun sakat olması sebebiyle ilk 11'e alınan Donk'un oynadığı maçlarda yüksek performans sergilemesinden sonra Kasımpaşa deplasmanında da ilk 11'de oynamaya devam edeceği konuşuluyor. 

Donk'u kazanarak takıma monte etmeyi başaran Fatih Terim, Hollandalı futbolcudan vazgeçmiyor. Donk'un ilk 11'de oynaması durumunda Tolga Ciğerci yedek kulübesinde oturacak. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Donk'un gösterdiği performans sonrasında yeni bir kontrat imzalamaya en yakın isim olduğu gelen haberler arasında.

Fatih Terim futbolcularının sergilediği performansa göre sezon sonunda sözleşmeler hakkında bir karar verecek. Sözleşmesi bitecek olan oyuncuların, sözleşmelerinin yenilenip yenilenmeyeceği sezonda sergiledikleri performanslara göre tespit edilecek. donk eğer bu başarılı oyun  grafiğini sürdürürse, Fatih Terim'in onunla gelecek sezon da devam etmesine kesin gözüyle bakılıyor. 

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.