Son Dakika Haber

Galatasaray'da Önemli Toplantı

Dursun Özbek, Mehmet Özbek ve Levent Nazifoğlu tarafından Galatasaray'da kritik olan olağanüstü toplantı yapılma kararı alındı. Kayserispor karşısında mağlubiyetle ayrılan Galatasaray takımı, maçın sonrasında teknik direktör olan Jan Olde Riekerink'in gelecek içinde ne olacağı masaya yatırılarak konuşulması yapılacak.

Başkan olarak görev alan Dursun Özbek, Sportif AŞ Yönetim Kurulu'nda Üye olan Levent Nazifoğlu ve Dursun Özbek'in de kardeşi olan Mehmet Özbek, Hollandalı teknik direktör olan Riekerink'in takım içinde geleceği de görüşülecek. Bu kritik ve olağan üstü toplantı sonucunda belki de Hollandalı teknik adam ile yolların ayrılabilecek olduğu da söz konusu.

Ayrılık Söz Konusu Olabilir

Son zamanlar içinde Hollandalı teknik adamın pek bir etkisi olmadığı düşünülüyor. Takımın sürekli geri planlara düşmesi hakkında değerlendirmeler yapılacak. Bunun sonucunda Hollandalı teknik adamın etkisi göz önüne alınarak yolların ayrılması söz konusu olabilir.

Galatasaray takımının yönetiminde yer alan kişilerin, Kayserispor ile olan karşılaşmada yine alınan mağlubiyetin sonuç ve oyun içinde oynanan durumlardan pek memnun olmadıkları gözler önünde. Yöneticilerin bu durum için birçoğu Hollandalı teknik adam ile yola devam edilirse bu sonuçların ardı arkası kesilmeyecek olduğunu ve bundan dolayı yolların ayrılmasının en uygun karar olacağını dile getiriyor.

Hollandalı teknik direktör olan Jan Olde Riekerink ile ilgili son kararlar en son başkan Dursun Özbek tarafından karar verilecek. Yapılacak toplantıda takım içinde olan durumlar gözler önüne serilecek. Hollandalı teknik adamın takım üzerinde gerçekten de ne kadar etkisi olup olmadığına bakılacak. Asıl amaç takım için en uygun kararın verilmesi olmasından dolayı her şey iyi analiz edilerek karara bağlanacak. Dursun Özbek tarafından verilecek olan son kararla Hollandalı teknik adam ile yola devam edilip edilmeyecek olduğu belirlenecek. Takım için pek bir yararı olmadan aksine zararı olduğu kanısına varıldığı zaman sözleşmenin fes edilmesi uygulanacak. Şimdi gözler bu kritik yapıda olan olağan üstü toplantının yapılacak olduğu zamanda. Devam edilmesi olası bir durumken ayrılık olması başkan ve yöneticiler tarafından daha büyük bir olası durum gibi duruyor.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.