Son Dakika Haber

Galatasaray Feghouli'nin Peşinde

Fenerbahçe ile birlikte transfer sezonunun hızlı ekibi olan Galatasaray’da Bruma’nın gidişi ile kanat oyuncusu ihtiyacı doğdu. Bu bölge için listesindeki isimler ile görüşmelerini sürdüren Galatasaray’da bu bölge için son aday olarak West Ham United takımının kanat oyuncusu Sofiane Feghouli oldu. Bu oyuncu ile görüşen Aslan oyuncudan olumlu cevap almasının ardından West ham ile bonservis pazarlıklarına girdi. Bu pazarlıkların sonucunda 4,5 milyon Euro’ya anlaşma sağladı. Bu anlaşmanın resmiyet kazanarak sonuçlanması ve UEFA maçlarında forma giyebilmesi için Sarı Kırmızılıların bu oyuncuyu kadroya bir an önce katması gerekiyor. Önümüzdeki günlerde transferin sonuçlanması beklenirken oyuncunun ön eleme 2. maçına yetişebileceği söyleniyor. West Ham teknik direktörü Slaven Bilic bu oyuncunun satılmasına onay vermesi ile birlikte Galatasaray’ın önünde hiçbir engel kalmamış oldu.

Takım Kadrosu Netleşmeye Başladı

Galatasaray yaptığı nokta atışı transferler ile birlikte taktiğini yavaş yavaş netleştirmeye başladı. Sneijder ile bir türlü anlaşma sağlayamayan Cimbomda forvet arkası görevini büyük ihtimalle Belhanda üstlenecek. Forvet için en iyi aday olarak yeni transfer Gomis dururken kanatlardaki durum belli değildi. Bir kanatta Gary Rodrigues’i oynatmayı planlayan Aslanda yeni sezonda Tudor’un oynatmayı düşündüğü şablon büyük ihtimalle 4- 2- 3- 1 olacak.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.