Son Dakika Haber

Fenerbahçe’ye Josef de Souza Sürprizi!

Kötü gidişata dur demek için çareler arayan Fenerbahçe’ye Josef de Souza için sürpriz bir teklif geldi. İngiltere Premier Lig ekiplerinden West Bromwich Albion, Fenerbahçe’nin Brezilyalı oyuncusuna 11 milyon Euro bonservis bedeli yatırmayı kabul etti.

Sezona istediği gibi başlayamayan Fenerbahçe, Avrupa Kupalarından da elenince takımda moraller iyice bozuldu. Kadrosuna yeni oyuncular katmayı isteyen Fenerbahçe, yeni oyuncular için imkanlarını sonuna kadar kullanıyor. Transfer yapabilmek için kaynak arayışına giren sarı kanarya, İngiltere’den gelen sürpriz bir teklifle sevindi.

Elde edilen bilgiler çerçevesinde Premier Lig ekibi West Bromwich Albion, Josef de Souza’yı renklerine katabilmek için Fenerbahçe’nin kapısını çaldı. 28 yaşında olan orta saha oyuncusunu transfer etme konusunda ciddi olan İngiliz ekip, bu transfere dair bonservis bedeli olarak 11 milyon Euro’yu gözden çıkarıyor.

 Fenerbahçe’de Mehmet Topal’la beraber orta saha pozisyonunda görev alan Josef de Souza, çok yönlü bir oyuncu olmamakla eleştirilmişti. Normal şartlarda milli takımda forma giymemesi dolayısıyla Ada’da çalışma izni alabilme konusunda sıkıntı yaşaması muhtemel olan de Souza’nın, transferinin olması durumunda Avrupa Birliği’ne ye olan Portekiz pasaportuyla bu sorunun üstesinden gelebileceği söylendi.

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.