Son Dakika Haber

Fenerbahçe’de Transfer Haberleri

Fenerbahçe’de başkanlık seçiminin sona ermesinden sonra hareketli dakikalar başladı. Ali Koç’un başkanlık yarışından galip ayrılmasından sonra transfer dedikodularının ardı arkası kesilmiyor. İşte, Fenerbahçe son dakika transfer haberleri…

Fenerbahçe’de en fazla merak edilen konu takımdaki mevcut oyuncuların durumu. Takımdaki oyuncularla ilgili bazı transfer dedikoduları basında yer almaya başladı.

Fenerbahçe’ye geldiği günden itibaren beklenen performansı göstermeyen Kameni’nin devam eden bir sözleşmesi bulunuyor. Ancak önümüzdeki sezonda Fenerbahçe’de kalmasına mucize olarak bakılıyor. Satış potansiyeli olan Kameni’nin Katar ve Çin gibi opsiyonları yer alıyor.

Fenerbahçe’deki önemli oyunculardan birisi de Skrtel. 33 yaşında olan oyuncunun sarı lacivertlilerle 2 sene daha sözleşmesi var. Skrtel ile ilgili tüm alternatif opsiyonlara bakılacak.

Fenerbahçe’de kiralık olarak oynayan Luis Neto’nun önümüzdeki sene kadroda olmayacağı kesin.

Transfer olduğu günden beri istikrarlı bir performansı olmayan Neustadter’ın 2018 Dünya Kupası’nda oynaması büyük bir avantaj olacaktı. Ancak oyuncu milli takım aday kadrosundan da çıkarıldı. Sarı kanarya oyuncu için gelen teklifleri değerlendirmeyi düşünüyor.

Fenerbahçe’de en büyük satış potansiyeline sahip olan Ozan Tufan’ın gelecek sezonda Avrupa’da oynayacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Teknik direktör Aykut Kocaman’la bir türlü yıldızı barışmayan Valbuena’nın gönderilmesi gündemde. Valbuena için ABD, Katar ve Çin opsiyonları var. Ancak Aykut Kocaman’ın da durumunun belirsiz olması nedeniyle oyuncunun takımdaki geleceği bilinmiyor.

Fenerbahçe’de en büyük satış potansiyeline sahip isim ise Josef de Souza. Oyuncuya 12 ile 15 milyon Euro seviyelerinde teklif gelmesi halinde, gönderilmesi düşünülüyor. Fenerbahçe’deki performansı vasat olan Dirar’ın da gönderilmesi gündemde.

Fenerbahçe’de biten sezonda bile kalmasının mucize olarak nitelendirildiği Aatıf’ın ise gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Ali Koç ve yönetim kadrosu mazbatalarını aldılar. Sarı lacivertli taraftarın büyük ilgisiyle gerçekleştirilen törende, Ali Koç önemli açıklamalarda bulundu.

 

 

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.