Son Dakika Haber

Fenerbahçe’de Malinovsky Atağı

Türkiye’nin en büyük spor kulüpleri arasında bulunan Fenerbahçe, son dönemde aldığı başarısızlıklar ile gündeme geliyor. Özellikle futbol takımının istikrarsız bir görüntü sergilemesi; geçen yıl 74 puan ile ikinci olmasına sebep olmuştu. Bu sezona büyük umutlarla başlayan Fenerbahçe Futbol Takımı, 31 haftanın sonunda 57 puan ile 4.sırada bulunuyor. Taraftarını stada küstüren ve başarılara hasret kalan Fenerbahçe’de Başkan Aziz Yıldırım ve diğer yöneticiler kaliteli bir takım oluşturmak için harekete geçti.

Oyuncuyla Anlaşma Sağlandı

İlk olarak gelecek sezon takımın başına Aykut Kocaman’ı getirmek isteyen Fenerbahçe, orta saha konusundaki sıkıntıları çözmek için de transferlerine devam ediyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe ile Mehmet Ekici ve Mathieu Valbuena anlaşma sağlamıştı. Orta sahaya dinamik, genç ve kaliteli bir oyuncu daha almak isteyen Fenerbahçe, Shakhtar Donetsk’in yıldız futbolcusu Malinovsky ile anlaşma sağladı. 1,5 sezondur Genk’te forma giyen Malinovsky, 25 maçta 7 gol ve 8 asistlik bir performans gösterdi.

Uzmanlar da Fenerbahçe’nin böyle bir oyuncuya ihtiyaç duyduğunu ve kesinlikle orta sahaya güç katacağını düşünüyor. Çift yönlü orta saha arayışında bulunan Fenerbahçe, aradığı kanı Malinovsky ile buldu. Gelecek sezon Malinovsky’in çubuklu formayı giymesine kesin gözüyle bakılıyor.

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.