Son Dakika Haber

Fenerbahçe, Aykut Kocaman’la Yollarını Ayırdı

Fenerbahçe’nin başına Ali Koç’un gelmesinden sonra arka arkaya transferler gerçekleştiriyor. Sarı lacivertliler resmi internet siteleri üzerinden teknik direktörleri Aykut Kocaman’a teşekkür ederek yollarını ayırdıklarını beyan etti.

Kulüp yaptığı açıklamada deneyimli teknik direktörle dün gece bir görüşme yapıldığı ve görüşme sonrasında yeni bir sayfanın açılması adına fikir birliğine varıldığı ifade edildi.

Başkan Ali Koç, kendi imzasını atarak Fenerbahçe’nin resmi internet sitesinde bir açıklama yayınladı. Koç, Aykut Kocaman’a teşekkür etti ve tecrübeli teknik direktörün daima Fenerbahçe’nin kalbinde olacağını ifade etti.

Sarı Kanarya’nın yapmış olduğu açıklama şu şekilde gerçekleşti:

“Göreve gelmiş olduğumuz günden itibaren, Profesyonel Futbol Takımımızın değerli teknik adamı Aykut Kocaman’la takımın durumu ve gelecekle ilgili muhtelif görüşmeler ve değerlendirmeler yaptık. Dün akşam itibariyle değerli hocamızla gerçekleştirdiğimiz görüşmede profesyonel futbol takımımızın yönetimsel açıdan yeni bir sayfa açması gerekliliği hususunda karşılıklı olarak mütabakata vardık. Ortaya konan bu yaklaşım Sayın hocamız Aykut Kocaman tarafından da samimiyet ve anlayışla karşılanmıştır. Kendisine bugüne dek takımımıza ve kulübümüze vermiş olduğu tüm hizmetler adına şahsım, camiam ve yönetim kurulum adına teşekkürlerimi bildiriyorum. Aykut Kocaman’ın futbolcu ve teknik direktör olarak kulübümüze sayısız başarı kazandırmıştır. Bundan başka, Aykut Kocaman, camiamızın en zor süreci olan 3 Temmuz’da gösterdiği duruşla camiamız için bir teknik direktörden çok daha fazlası olduğunu gösterdi. Sayın Aykut Kocaman, daima kalplerimizde ayrı bir yere sahip olacaktır. Hocamıza bundan sonraki çalışma hayatında başarı dileklerimizi sunuyoruz. Yolunun açık olması temennisiyle.”

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.