Son Dakika Haber

Emre Mor’da Heyecanlandıran Gelişme

Geçtiğimiz sezon kadrosunda kiralık olarak bulunan Hollandalı yıldız oyuncu Jeremain Lens’in performansından memnun olan Fenerbahçe yaptığı çalışmalara rağmen bir türlü Sunderland’i ikna edemedi. Finansal Fair Play’den dolayı oyuncu satmadan oyuncu alamayan Sarı Lacivertliler bu ismin bonservisi ile alması durumunda bir oyuncuyu satarak ciddi ölçüde gelir sağlaması gerekli olurdu. Bütçesini bu şekilde zorlamak yerine Fenerbahçe farklı bir isme yöneldi. Bu oyuncu kadar yetenekli genç bir oyuncu olan milli oyuncumuz Emre Mor’u bir süredir kadrosuna kiralık olarak katmak için Alman devi Dortmund ile temaslarını sürdürüyordu. Ayrıca bu genç isimle bir diğer Türk kulübü Beşiktaş’ta talip olmuştu. Kara Kartal bu transfer için kendini geride tutuyordu. Başarılı kanat oyuncusu Gökhan Töre’nin antrenmanda sakatlanması ile uzun süre forma giyemeyecek olması bu transferi tekrar alevlendirdi. Tüm bu yaşananların ardından menajeri ortalığı daha da hareketlendirecek bir açıklamada bulundu.

Emre İle Birlikte İstanbul’a Geliyoruz

Genç oyuncu Emre Mor’un menajerliğini yapan Muzzi (Mustafa) Özcan yaptığı açıklamada transferde büyük bir gelişme yaşandığını bu yüzden genç oyuncu ile birlikte İstanbul’a geleceğini duyurdu. Bu konu ile ilgili şu anda çok fazla şey söyleyemeyeceğini ileten Özcan daha sonra açıklama yapabileceğini iletti. Borussia Dortmund bu oyuncuyu oynayacağı bir kulübe kiralamayı düşünüyordu. Ancak bu ismin Fenerbahçe için mi yoksa Beşiktaş için mi geleceği gizliliğini koruyor.

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.