Son Dakika Haber

Emre Mor’a Adadan İkinci Talip

Danimarka 1. Lig takımlarından Nordsjaelland takımında gösterdiği performans ile Alman devi Borussia Dortmund takımına transfer olan genç yetenek bu takımla çok maça çıkamadı. Ancak buna rağmen çıktığı maçlardaki performansları ile harika oyunlar ortaya koyan genç yetenek henüz transfer sezonu girmeden takımları peşinden koşturmayı başlattı. İlk olarak Türkiye Süper Lig’inin 3 büyüklerinin transfer etmek istediği Emre Mor’a bir de Liverpool takımı talip olmuştu. Yaşanan bu gelişmeler ile dikkatleri üzerine çeken milli futbolcumuza bir takım daha transfer teklifi yapmak için hazırlanıyor. Türkiye’de Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın transfer etmek için uğraştığı oyuncuya Liverpool takımının talip olması ile bu genç yeteneğin transferi takımlarımız için zora girmişti. Bu gelişmenin ardından bir de Southampton takımı Emre Mor’a transfer teklifi vermeye hazırlanıyor.

Talipler Artmaya Devam Ediyor

Southampton takımının yanı sıra bir de La Liga takımlarından Real Sociedad takımının ilgisinin olduğu çıkan haberler arasında bulunuyor. İki İngiliz kulübü geçtiğimiz günlerde Van Dijk transferinde karşı karşıya gelmiş ve Southampton oyuncusu ile kurallar dışında görüştüğünü söylemiş ve ardından Liverpool bu transferden vazgeçerek özür dilemişti. Bu olayda iki takımın arası açılmışken bir de Emre transferi ile ortalık daha da kızışabilir.

Fahri İnce (fahri@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Avrupa'da Futbol" alanında içerik editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.