Son Dakika Haber

Caner Erkin, Asena Atalay Tekrardan Mahkemelik !

Geçtiğimiz günlerde dünyaevine giren Caner Erkin-Şükran Ovalı çiftine eski eşten gelen şok haber.

2017 yılının ilk günlerinde evlenen Caner Erkin ve Şükran Ovalı çiftine Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay’dan gelen haberle sarsıldı. Asena Atalay’ın boşanırken hak kazandığı yoksulluk nafakasını ödemediği gerekçesiyle Erkin-Ovalı çiftinin 3 gün sonra 120 bin TL tutarında icra davası açtı. Caner Erkin’in bu nafakayı fazlasıyla ödediğini belirtip Atalay’ın açtığı davaya karşılık iptal davası açtı.

Gündemden uzun süre düşmeyen Berkay ile aldatıldığı iddia edilen Caner Erkin- Asena Atalay çifti geçtiğimiz yılın Ocak ayında anlaşmalı bir şekilde boşanmıştı. Asena Atalay’ın bu aşkı bitirmediği çiftin ayrıldığı dönemden bu yana sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle göze çarpıyordu.

Yapılan paylaşımların Asena Atalay’ın kıskançlık krizlerine çare olmadığı Caner Erkin’in Şükran Ovalı ile düğünlerinden sadece 3 gün sonra açtığı dava ile netlik kazanmış oldu. Aile mahkemesinin verdiği karara göre nafaka ödemesi gereken Caner Erkin’in bu kararı yerine getirmediğini öne sürerek 5 Ocak 2017 tarihinde İstanbul İcra Müdürlüğüne başvuruda bulunan Asena Atalay,  4 Şubat 2016-05 Ocak 2017 tarihine kadar olan 12 aylık ödenmediğini belirttiği nafaka bedeli olan 120 bin TL’lik tutar için Caner Erkin’e icra takibi başlattı.

Caner Erkin’in de bu davaya karşılık boşanma kararına göre aykırı olan İcra takibine istinaden ödeme emrinin iptal edilmesi için avukatı aracılığıyla İstanbul İcra Hukuk Mahkemesi’ne başvuruda bulundu. Caner Erkin’in avukatı aracılığıyla belirteceği davada yoksulluk nafakasının bedeli olan 10 bin TL’lik miktarın fazlasıyla her ay ödediğini, bir kısmını elden bir kısmını ise banka aracılığıyla Asena Atalay’a ulaştırdığını tanıklarıyla birlikte mahmede sunacağı belirtiliyor. İcra emri davasının iptaline , yargılanma süresince gidecek olan miktarların ve de avukatına ödeyeceği vekalet masraflarının Asena Atalay’a ödetilmesini isteyecek olan Caner Erkin açtığı icra emrinin iptali olan davada mahkeme tarafından değerlendirileceği belirtiliyor. Özel bir kanalda sunuculuk yapan Asena Atalay’ın Caner Erkin’in düğün haberini yapmam dediği bu yüzden Caner Erkin Şükran Ovalı çiftinin haberini yapmadığı geçtiğimiz günler içerisinde medyaya yansımıştı.

 

 

 

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.