Son Dakika Haber

Bülent Uygun Türkiye’den Transfer Etmek İstediği Futbolcuları Açıkladı

Al Gharafa takımının teknik direktörlük görevini yürüten Bülent Uygun, Türkiye’de radarına giren oyuncularını açıkladı. Uygun, Yasin Öztekin, Arda Turan ve Ozan Tufan’ın bir dönem transfer gündemlerinde bulunduğunu açıkladı.

Katar ekiplerinden Al Gharafa’da teknik direktörlük görevini sürdüren Bülent Uygun, verdiği röportajda çarpıcı ifadelerde bulundu. Uygun, transfer gündemi, Aziz Yıldırım konusu, Osmanlıspor’dan ayrılma nedeni ve Başakşehir gibi birçok konuda soruları yanıtladı.

Bülent Uygun’un röportajından satır başları şu şekilde:

“Katar’da yaşadığım için çok mutluyum. Buranın halkı ve devleti Türkiye’ye sevgiyle bakıyorlar.

Aziz Yıldırım büyük bir isim ve Fenerbahçe’ye yapmış olduğu katkılar tartışılmaz. Süreç bitince başkanlığı bırakacaktır.

Türkiye’den birçok futbolcu ve antrenör arkadaşlarımızın buraya gelmesini, Katar’da oynanan futbola katkı sağlamalarını istiyorum. İnşallah elimizden geldiğince bu konularda başarı sağlarız.

Beşiktaş Cuma günü ligde oynadı, Salı günü de Şampiyonlar Ligi’nde oynadı. Bu planlamayı kim yapıyorsa, maalesef yanlış yapıyor ve Beşiktaş takımının şimdiye kadar ligdeki başarısızlığının mimarı onlardır.

Başakşehir takımı, Abdullah Avcı ve Göksel Gümüşdağ’ın gösterdiği emeklerle çok iyi bir takım oldu.

Türkiye’den Yasin Öztekin, Ozan Tufan ve Arda Turan gibi isimler transfer gündemimizde bulunuyordu.

Dünya kupaları tarihte ilk defa kış ayında 2022’de Katar’da gerçekleştirilecek.

Osmanlıspor’da anlaşamamızın nedeni istediğim transferin yapılmamasıdır.

Türk ordumuz dünya üzerindeki en büyük ordulardan bir tanesidir. Biz dünyaya adalet dağıtan bir ülkeyiz. Afrin’de görev yapan tüm Mehmetçiklerimizi Allah korusun”

 

Feraye Kılınç (feraye@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.