Son Dakika Haber

Beşiktaş’ta Transfer Müjdesi!

Uzun bir süreden beri ismi Beşiktaş’la anılan milli takım oyuncusu Nuri Şahin’in sezon sonu itibariyle Borussia Dortmund’la sözleşmesini bitireceği iddia ediliyor.

Almanya’nın önemli takımlarından birisi olan Borussia Dortmund’da forma giyen Nuri Şahin’le ilgili Alman basınında bomba bir iddia ortaya atıldı. Ülkenin yüksek tirajlı gazeteleri arasında bulunan Bild’de çıkan habere göre 5,5 sezondan beri Borussia Dortmund’da forma giyen 29 yaşındaki oyuncunun sezon sonunda takımdan ayrılıyor.

Yayımlanan haberde Almanya’nın dev takımının kadrosunda büyük bir revizyon gerçekleştireceği ve bu paralelde Nuri Şahin’in yanı sıra Gozalo Castro ve Marcel Schmelzer gibi isimlerinde transferine izin verileceği söylendi. Sözleşmesi 2019 yazında sona erecek olan Nur Şahin’in ismi bir süreden beri Beşiktaş’la anılıyor. Gelecek günlerde Nuri Şahin’le ilgili Alman takımının kararı netleşecek.

 

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.