Son Dakika Haber

Beşiktaş'ta Transfer Çalışmaları Sürüyor

Beşiktaş transferin en sakin takımı olmasına rağmen sadece yaptığı tek transfer ile gündemi sarsmayı başardı. Portekizli dünya yıldızı Pepe’yi kadrosuna katan Kara Kartal transfer çalışmalarında çıtayı yukarılara taşıdı. Beşiktaş transferde 1 kanat ve 1 forvet oyuncusunu transfer edip transfer çalışmalarını sonlandıracaktı. Ancak başarılı stoper Marcelo Guedes’in gönderilmesi ile bu bölgeye de bir transfer ihtiyacı doğdu. Bu ihtiyacın ortaya çıkması ile birlikte transfer haberleri ortaya çıkmaya başladı. Beşiktaş’ın ilk olarak listesine giren isim tanınan bir isim olarak dikkat çekiyor. Barcelona takımının Arjantinli stoperi Mascherano ile temas kurduğu iddia edilen Kara Kartal bu oyuncunun menajeri ile görüştü. 14 Temmuz’da menajer Pinhas ile İstanbul’da görüşme gerçekleştiren Siyah Beyazlı takım bu oyuncuyu kiralamak için uğraşıyor. Barcelona ile 1 yıllık sözleşmesi kalan tecrübeli ismin transferi gerçekleşirse Beşiktaş 2. transferi ile de büyük ses getirecek.

Forvet için Resmi Teklifini Yaptı

Beşiktaş ayrıca forvet transferi konusunda Fiorentina takımının forveti olan Babacar için İtalyan kulübe resmi olarak 2. teklifte bulundu. Senegalli oyuncu için Fiorentina’ya 7 milyon Euro öneren Beşiktaş İtalyan kulüpten cevap bekliyor.

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.