Son Dakika Haber

Beşiktaş'ta Son Durum

Taraftarın bir an önce sonuçlanmasını istediği konuların başında şüphesiz geçtiğimiz sezon iyi bir performans sergileyerek takımın Avrupa’daki başarısında ve Süper Lig’deki şampiyonluğunda önemli bir yeri bulunan Anderson Talisca belirsizliğiydi. Geçtiğimiz sezon oynadığı futbol ile taraftarın sevgilisi konumuna gelen futbolcunun 1 yıl daha kiralık sözleşmesi bulunmasına rağmen maaşına zam istiyordu. Kendisine tekliflerin gelmesi ile bu konuda eli güçlü olan Brezilyalı orta saha oyuncusu ile yapılan pazarlıklar bir türlü sonuç vermemişti. Takımın yaz sezonu antrenmanına izini bittiği halde katılmayan Talisca için yönetim çalışmalarını sürdürdü. Beşiktaş’ın balosunda da yer almayan Talisca, sosyal medya hesabından Türkiye’ye geri döneceğini duyurdu. Bu haberin ardından yönetim ve taraftarlar derin bir oh çektiler. Kara Kartal bir diğer sıkıntısı olan defans bölgesindeki sorunu ise transfer ettiği dünyaca ünlü yıldız Pepe ile çözmeyi başardı.

Forvet Transferi ve Marcelo Belirsizliği

Defans hattını Pepe ile güçlendirmesine rağmen bu bölgedeki bir diğer oyuncusu Marcelo için Lyon ısrarını sürdürüyor. Bir süre önce transfer etmek için uğraştığı Brezilyalı oyuncudan vazgeçen Fransız kulübün aşkı tekrar alevlendi. Önümüzdeki günlerde netleşecek olan bu olayı taraftarlarda heyecanla bekliyorlar. Beşiktaş takımının en büyük sorunlarından bir diğeri ise Forvet transferi olarak dikkat çekiyor. Geçtiğimiz sezon kiralık olarak oynayan Aboubakar için Porto ile yapılan pazarlıkların sonuçlanmaması ile başka transferlere yönelen Beşiktaş bu bölge transferine yoğunlaşmış durumda. Bu bölgeye transferi için uğraşılan oyunculardan Diego Costa ve Remy en çok dikkat çeken isimler olarak karşımıza çıkıyor.

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.