Son Dakika Haber

Beşiktaş'ta Marcelo Ayrılıyor mu?

Beşiktaş şampiyon olan kadrosundan performansından memnun olduğu birçok ismi takımda tutmak için büyük çaba sarf ediyor. Son olarak takımda iki sezondur defans bölgesinde başarılı bir şekilde görev yapan Marcelo Guedes’e Fransız ekip Lyon talip oldu. Bu oyuncudan memnun olan Beşiktaş teklifin makul olması halinde bu oyuncuyu satabileceklerini söyledi. Geldiği günden bu yana göstermiş olduğu iyi performansı sürekli koruyan ismi taraftar çok seviyor. Lyon lig biter bitmez Beşiktaş ile bu oyuncu için temasa geçmişti. Son yapılan görüşmelerde ise Olympique Lyon takımının bu oyuncunun bonservisi için tam 7 milyon Euro önerdiği söyleniyor. Ancak performansından oldukça memnun oldukları Marcelo’yu Kara Kartal bu fiyata satmaya yanaşmıyor. Fransız ekibinin bu teklifini kabul etmeyen Beşiktaş başarılı defans oyuncusu için 10 milyon Euro bonservis bedeli biçti. Bu görüşünü Lyon takımına da iletti. Ancak bu haberlere rağmen Beşiktaş Instagram hesabından Brezilyalıyı takibi bıraktı. Bu hareket transferin gerçekleştiğini söyleyen bir hareket olduğu çıkan haberler arasında.

Marcelo Guedes Kariyeri

20 Mayıs 1987 tarihinde Sao Vicente, Brezilya doğmuştur. Profesyonel futbol kariyerine 2003 yılında Santos takımının U20 takımında başlamıştır. Daha sonra bu takımda A düzeyde top oynamaya başlayan başarılı stoper burada ki performansı ile Wisla Krakow takımına geçmiştir. Daha sonra sırası ile Feyenord, Hannover ve Beşiktaş takımlarında forma giymiştir.

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.