Son Dakika Haber

Beşiktaş’ın Yeni 10 Numarası Belli Oldu

2017 – 2018 sezonunda Beşiktaş’ın forma numaraları açıklandı. Takım kaptanı olan Oğuzhan Özyakup’a 10 numaralı forma emanet edildi.

Yeni sezon öncesinde Beşiktaş’ta forma numaraları açıklandı. Olcay Şahan’dan boşalan 10 numaralı formayı bu sezon Oğuzhan Özyakup giyerken, yeni transferler Pepe 5, Negredo ise 9 numaralı formayı taşıyacaklar.

Yeni sezon öncesinde Beşiktaş’ta futbolcuların hangi forma numaralarını giyecekleri açıklandı. Siyah beyazlı ekibin oyuncularının bir çoğu geçen sezon giydiği forma numaralarını giymeye devam edecekler.

Geçen sezon devre arasında Trabzonspor’dan transfer olan Olcay Şahin’in giymiş olduğu 10 numaralı forma bu sezon Oğuzhan Özyakup’a verildi. Oğuzhan’dan boşalan 15 numaralı formayı ise Beşiktaş’ın yeni transferlerinden Orkan Çınar giyecek. Kartal’a gelen 2 yeni süperstar Negredo ve Pepe’nin forma numaraları da açıklandı.

Maçlarda Pepe 5 numaralı formayı giyerken, Negredo geçen sezon Aboubakar’ın giymiş olduğu 9 numaralı formayı taşıyacak. 2 sezon öncesinde 7 numaralı formayı giyen Gökhan Töre, önümüzdeki sezonda memleketi Samsun’un plakası olan 55 numaralı formayı maçlarda giyecek. Geçtiğimiz sezon devre arasında siyah beyazlı ekibe transfer olan ve 49 numaralı formayla maçlara çıkan Ryan Babel ise bu sezon 8 numaralı formayla sahada yerini alacak. Beşiktaş’ta önümüzdeki sezon forma numaraları aşağıdaki şekilde sıralandı:

Aras: 22

Adriano: 3

Atiba: 13

Ryan Babel: 8

Atınç Nukan: 33

Boyko: 71

Andreas Beck: 32

Cenk Tosun: 23

Caner Erkin: 88

Fabri: 1

Gökhan Gönül: 77

Fatih: 14

Gökhan Töre: 55

Hüseyin: 54

Mitrovic: 2

Milosevic: 4

Necip Uysal: 20

Oğuzhan Özyakup: 10

Alcaro Negredo: 9

Orkan: 15

Mustafa Pektemek: 11

Pedro Franco: 19

Pepe: 5

Sedat: 70

Ricardo Qauresma: 7

Anderson Talisca: 94

Tolgay Arslan: 18

Tolga Zengin: 29

Tosic: 6

Utku Yuvakuran: 97

 

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.