Son Dakika Haber

Beşiktaş’a Pepe’den Müjdeli Haber Geldi

Beşiktaş’ın yeni transferi Pepe’nin sol arka adalesinde sertleşme yaşandı. Tecrübeli stoper dün sabah bireysel olarak idman yaptı. Kulüp doktorları Pepe’yi muayene etmelerinin ardından olumlu rapor verdiler. Doktorların verdiği olumlu rapor teknik heyete adeta nefes aldırdı. Karabük maçında sakatlık geçiren Portekizli yıldızın Porto maçına yetişeceği konuşuluyor.

Karabükspor’a karşı zor da olsa kazanmayı bilen Beşiktaş’ın asıl hedefinde deplasmanda oynayacağı Porto maçı var. Zorlu karşılaşmadan önce Pepe’nin geçirdiği sakatlık teknik heyeti endişelendirmişti. Fakat sağlık heyetinin futbolcuyla ilgili verdiği olumlu rapor tüm kulübü rahatlattı. Sol arka bacak adalesinde sertleşme oluşan Pepe Karabük maçının son dakikalarında oyuna devam edememişti. Dün sabah tek başına idman yapan Pepe’yi muayene eden kulüp doktoru Sarper Çetinkaya’nın tecrübeli yıldızın Porto maçına yetişebileceğini söylemesi özellikle teknik direktör Şenol Güneş’i sevindirdi. Pepe’nin de Porto maçında forma giymeyi çok istediği ve “Mutlaka takımda olacağım” dediği kaydedildi.

 

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.