Son Dakika Haber

Beşiktaş Emre Mor İçin Hazır

Beşiktaş, yeni sezonun başlangıcından önce bir yapılanma sürecine girdi. Birçok futbolcuyla yollarını ayırmaya hazırlanan Beşiktaş, yeni sezonda güzel oyuncular da bünyesine katacak. Kiralama formülüyle bünyesine katacağı isimlerin başında  da Emre Mor geliyor. Milli takım mücadelesinde de harika bir performans sergileyen genç yetenek, son haftalarda Beşiktaş tarafından da takip ediliyor. Emre Mor, Dortmund gibi büyük bir kulübe çok kısa sürede transfer olmuştu. Yaşına rağmen güzel bir oyun stili bulunan Emre Mor’a Dortmund içinde çok fazla forma şansı verilmiyor. İlgi konusunda eksiksiz şekilde ilgi veren Dortmund, forma şansı veremediği oyuncuyu tekliflerle beraber değerlendirerek kiralayabilir.

Bu konuyla ilgili net bir açıklama da Beşiktaş yönetiminden olan Ahmet Ürkmezgil tarafından yapıldı. Ahmet Ürkmezgil, ‘’Yapmamız gereken başvuruları yaptık. Oyuncu için tüm işlemler sürüyor. Yakında tüm Beşiktaş camiasına güzel haberler verebiliriz.’’ Açıklamalarını yaptı ve transfer süreci için umut dolu konuştu.

Emre Mor Kiralık Gelebilir

Ahmet Ürkmezgil, takım hakkında da genel açıklamalarda bulundu. Ürkmezgil’in ifadeleri şöyleydi: ‘’Lig’de son zamanlardaki mücadele daha da zorlaşmış durumda. Önümüzdeki günlerde neler olacak hep beraber göreceğiz. Aboubakar, son zamanlarda en çok konuşulan oyuncumuz oldu. Başkanımızın bir çalışması olabilir fakat oyuncu hakkında şuan için yönetimde bir çalışma söz konusu değil. Mario Gomez konusuna da değinecek olursak, Gomez hakkında yazılan birçok şey var. Yazılanları takip ediyorum ama yönetim içerisinde bu konu hiç görüşülmedi. Mandzukic ile de herhangi bir görüşme ve takip sağlamadık. Yalnız, kesin olan bir şey var ki Başkanımız, yönetimimiz ve Gökhan Keskin transferler ile ilgili çok yoğun çalışıyor. Emre Mor’u önümüzdeki sezon kiralayabiliriz. Kiralama yöntemimiz sayesinde çok fazla verim aldık. Emre Mor, kadroya dahil olursa onun için de bu yöntemi kullanacağız. Ayrıca kaptanımız Tolga Zengin için yapılan protestolara da üzüldüm ve utandım. Kaptanımız bu durumu atlatacaktır. Kesinlikle protestoları hak eden bir oyuncu değil. Önümüzdeki Gençlerbirliği maçından da 3 puan çıkarmak istiyoruz.’’

Ceyhun Uz (ceyhun@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.