Son Dakika Haber

Aziz Yıldırım Deliye Döndü!

Vestel Venus Sultanlar liginde 20.hafta mücadelesi Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynandı. Ülker Metro Enerji Salonu’nda yapılan karşılaşmayı Fenerbahçe 3-1 galibiyetle sonuçlandırdı. Maçı izleyenler arasında bulunan Fenerbahçe Futbol Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekti.

Genel Sekreteri Mahmut Uslu ile birlikte maçı takip eden Yıldırım, tribünde aşırı stresli dakikalar yaşadı. Maçı sakin bir şekilde takip etmeye başlayan Aziz Yıldırım, zaman zaman sinirlenerek tepkisini ifade etti. Aynı zamanda Yıldırım’ın sakinleşmesi için elinden geleni yapan Mahmut Uslu, yine de bu duruma çok fazla engel olamadı.

Aziz Yıldırım maçı dikkatli şekilde takip ederken, yaşanan bir pozisyon nedeniyle sinirlerine hakim olamadı. Yaşanan pozisyonun kararını haksız olarak değerlendiren Yıldırım, pozisyon sonunda sessiz kalan hakem Ramazan Demiröz’e tribünden sert bir tepki gösterdi.

Hakem Ramazan Demiröz’ün kararını sert şekilde kınayan Aziz Yıldırım, oturduğu yerden sertçe kalkarak tepkisini gösterdi ve bağırıp çağırmaya başladı. Bu duruma maruz kalan hakem Demiröz, yine de sessizliğini korudu. Yıldırım’ın aşırı stresi de taraftarın oldukça dikkatini çekti ve gözler uzun süre  Yıldırım’ın üzerine odaklandı. Aziz Yıldırım yerinden kalkar kalkmaz da objektiflere ne kadar sinirli olduğunu belirten fotoğraf kareleri yansıdı.

Son günlerde taraftar tarafından istifa sözlerine maruz kalan Aziz Yıldırım, oldukça stresli günler geçiriyor. Basketbol ve Futbol konusunda da sıkıntıları bulunan Fenerbahçe Başkanı, stresini belli etmese de ani tepkiler gösterebiliyor.

Fenerbahçe Futbol Kulübünün gidişatı da Aziz Yıldırımı zor duruma sokan unsurlardan birisi. İstediği gibi gitmeyen takımda teknik direktör arayışlarının bulunduğu da söyleniyor. Yeni bir teknik adam bulamayan  Yıldırım, istifa etmeyeceğini de açıklamıştı.Fenerbahçe Başkanı, aklında takımla ilgili projelerin olduğunu belirtirken , kısa süre sonra bu projeleri hayata geçireceğini  belirtmişti.

Takım hakkında olumsuz yorumlar alan Yıldırım, stresli günlerin sonunda hakem kararlarına da tahammül edemiyor. Geçtiğimiz günlerde hakem kararlarının altını çizen Fenerbahçe Başkanı, voleybol maçında da hakeme tepkisiz kalmadı.

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.