Son Dakika Haber

Asena Atalay'a Caner Erkin'den Araba Şoku!

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Asena Atalayile Caner Erkin arasındaki gerilimde son perde.

Kullanması için Asena Atalay’ın babasına tahsis ettiği lük aracın kendisine iade edilmediğini ifade eden Caner Erkin, Asena Atalay’ın babası Oktay Atalay hakkında şikayeti üzerne soruşturma başlatıldı.

Hakkında mahkemenin verdiği nafakayı ödemediği gerekçesiyle icra takibi başlatan Asena Atalay için Caner Erkin’den davaya iptal için başvurusunun ardından şimdi de kayınbabasına tahsis ettiği lüks aracı geri vermedikleri gerekçesiyle soruşturma başlattı.

Geçtiğimiz günlerde Caner Erkin, sosyal medya hesabı Instagram’dan çocuğuyla olan fotoğrafını paylaşıp altına da Asena Atalay’ın hakkında başlattığı icra takibi davası üzerine "Akıl sağlığından yoksun, kişisel menfaatlerini ön planda tutan ve annelik bilincinden tamamen uzak biri" olarak tanımladığı  eski karısı için bir de araba hamlesi geldi.

İcra takibi başlattığı dava ile ilgili konuşan Caner Erkin, nafaka bedeli olan 10 bin TL için bir kısmını banka yoluyla bir kısmını da elden ulaştırdığını, ödemek gerektiği bedelden de fazla miktarda ödeme yaptığını belirterek davanın iptali yönünde dava açacağını, avukatının ve dava giderlerinin de Asena Atalay tarafından ödenecek şekilde mahkemeye başvuracağını açıklamıştı.

Daha sonra Instagram hesabından Asena Atalay hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulunan Caner Erkin paylaştı fotoğrafın altına "Bugün basından Asena Atalay'ın hakkımda oğlum Çınar'ın masraflarını ödemediğim gerekçesiyle icra takibi yaptığını öğrendim.

Bu tamamen yalandır. Öncelikle her zaman olduğu gibi bundan sonra da oğlumun giderlerini sorumluluk bilincinde olan bir baba olarak sonuna kadar karşılayacağımın bilinmesini isterim.

Öte yandan şu gerçeklerin de bilinmesini istiyorum. Bu güne kadar susmamın tek sebebi oğlumdu. Sizin de bildiğiniz üzere evlilik birliği sürecinde 3. kişilerle birlikte olan Asena Atalay'a karşı boşanma aşamasında hiçbir hukuki hakkımı kullanmadım. Maneviyatımı oğlumun zarar görmemesi için hiçe saydım.. Hatta sahip olduğum her şeyi kendisine ve ailesine vererek tamamen kurtulmayı amaçladım. Ama gördüm ki benim oğlumu zedelememek adına yaptığım ne varsa, üzerini örttüklerim ne varsa onları ortaya çıkarmak için elinden gelen yapan bir şahıs ve aileyle karşı karşıyayım.

Üzülerek ifade ediyorum ki oğlum Çınar, akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip. Ben oğlumun sağlıklı bir ortamda ve ailede, benimle birlikte büyümesi için her türlü çabayı göstereceğimi ve yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek istiyorum.

Her şeye sıfırdan başladığım ve mutlu olduğum şu günlerde buna gölge düşürme çabasının takdirini de sizlere bırakıyorum." Sözlerine yer veren Caner Erkin, kayınbabasının kullanması için tahsis ettiği lüks aracın da kendisine iade edilmediğini gerekçe göstererek Asena Atalay’ın babası Oktay Atalay hakkında soruşturma başlattı. Bu gelişmelerin ardın Atalay cephesinden bir açıklamanın gelip gelmeyeceği önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

 

 

Kıvanç Kurgulu (kivanc@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com "Diğer Sporlar" alanında içerik editörü. Hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.