Son Dakika Haber

Anlaşılmak gibisi yok

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta geçtiğimiz günlerde TV programında yaptığı ropörtajda kulüp içerisinde ve aynı zamanda tüm spor camiası içerisinde anlaşılmanın çok önemli ve güzel bir durum olduğunu dile getirdi. Yapılan işler sonucunda olumsuzluklarla karşılaşılınca ya da hiç beklenmedik durumlar ortaya çıkınca acımasızca eleştirilmenin çok zor bir durum olduğunu dile getiren Muharrem Usta bu gibi yaşanılan eleştiriler sonrasında takım içerisinde ve bütün futbol camiası içerisinde anlaşılmanın ve taktir edilmenin tarif edilemeyecek bir mutluluk oluşturduğu sölerine ekledi. Gerek Trabzonspor taraftarının lige kötü başlamasının gerekse Spor Toto Süper Lig içerisinde oluşan rekabetin sonrasında hem futbol dünyasından hem taraftarlardan hem de aynı zamanda spor yorumcularından olumsuz eleştiriler alan Trabzonspor başkanı Usta bu gibi durumların insanı kötü etkilediğini ve anlaşılmamak kavramının insanın ileriye dönük hayallerinde aksaklıklara sebep olabileceğini belirtti. Trabzonsporlu taraftarların transfer sezonunda taktirini kazanan ve takım için yaptıklarıyla birlikte sosyal medyada taraftarların ilgi odağı haline gelen Muharrem Usta bu durumdan memnun olduğunu ve taraftarların taktirinin kendisi için çok öenmli bir olgu olduğunu yapılan ropörtajda bildirdi.

Usta büyük beğeni topladı

Muharrem Usta bir TV programında yaptığı ropörtaj sonrasında büyük beğeni topladı. Trabzonspor Başkanı olan Usta çıktığı TV programında belirttiği üzere yaptığı işler sonucunda taraftarın tepkisini değilde taktirini kazanmanın kendisine vermiş olduğu mutlulupu dile getirdi. Konuşmaları sonucunda Spor Camiası tarafından büyük bir taktir kazanan Usta bunun sonucunda da adeta mest oldu. Gerek Trabzonsporlu taraftarların gerekse spor dünyasının beğenisini toplayan Usta mutluluğunu şu sözlerle ifade etti: “ Yeri geldi birçok kez acımasızca eleştirildik fakat bu eleştiriler öyle yoğun bir zamanda geldi ki eleştirilere yanıt verme imkanını bile yeri geldi bulamadık, İşimizi yaparken hep doğrusunu yapmaya çalıştık ve doğrunun yanında olduk. Her an yoğunlaştığımız nokta Trabzonspor’un menfaatleri doğrultusunda oldu. Şuan camiamız tarafından anlaşıldığımızı görmek ve doğru işler sonucunda taktir edilmek gerçekten çok onur verici bir duygu. Camiamız gerektiğinde bize moral versin, destek versin. Biz gerisini halledecek güce sahibiz.”

Bülent Bolcu (bulent@netsporhaber.com)
Netsporhaber.com Gece haber içerikleri editörü. Öneri, istek ve şikayetlerinize editör yanıtı alabilmek ve hızlı iletişim için mail adresini kullanabilirsiniz.